Nagrade za kreativnu umjetnost 2018.: Potpun popis pobjednika

Tijekom vikenda, u subotu, 8. rujna, i u nedjelju, 9. rujna, Televizijska akademija započela je stvari s 70. nagrade Emmy Art Emmy Award, prepoznajući tehnička dostignuća na TV-u, kao i dijeljenje nekih glumačkih, gostovanja i vrhunskih programskih počasti u sezoni 2017-2018.



Dodijeljene u Microsoft teatru u Los Angelesu, nagrade su uručili likovi Bryana Cranstona punija kuća glumi, James Corden, Jane Lynch, Lisa Kudrow, Molly Shannon, Padma Lakshmi, RuPaul i domaćini Queer Eye,

Televizijski kanal 70. nagrade Emmy Art Emmy Award emitirat će se u subotu, 15. rujna u 20 sati. ET / PT na FXX-u. Pogledajte cijeli popis pobjednika u nastavku:



Izvanredna izvedba karaktera sa automatskim glasovnošću

Seth MacFarlane, Američki Tata!
Alex Borstein, Obiteljski momak ** POBEDNIK **
Seth MacFarlane, Obiteljski čovjek
Russi Taylor, Najstrašnija priča ikad: Spokojno svjetlo Halloween Mickey Mousea
I Castellaneta, The Simpsons


Izvanredan animirani program

Povratak Baymaxa (Veliki junak 6: Serija)
Bob's Burgers
Rick And Morty ** POBJEDNIK **
The Simpsons
Južni park


Izvanredan animirani program kratkog oblika

Pustolovno vrijeme
Piletina robota ** POBJEDNIK **
Steven Universe
Idi tinejdžeri Titani!
Mi smo goli medvjedi


Izvanredan dizajn proizvodnje za narativni suvremeni program (jedan sat ili više)

Američka horor priča: Kult
Priča o sluškinji - 'Lipanj' **POBJEDNIK**
Priča o sluškinji - 'Sjeme'
Ozark
Twin Peaks




Izvanredan produkcijski dizajn za narativni program ili program fantazija (jedan sat ili više)

Alienist
Kruna
Igra prijestola ** POBJEDNIK **
Čudesna gospođa Maisel
Westworld


Izvanredni dizajn proizvodnje za narativni program (pola sata ili manje)

Atlanta
Barry
SVJET ** POBJEDNIK **
Grace i Frankie
Silicijska dolina
Will & Grace


Izvanredan dizajn za seriju različitih, stvarnosti ili stvarnosti

Bill Nye spašava svijet
Ples sa zvijezdama

Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
Subota navečer uživo ** POBJEDNIK **
Glas


Izvanredan proizvodni dizajn za varijantu specijalnu

Carol Burnett Show 50. godišnjica specijal
75. godišnja nagrada Zlatni globus
60. godišnje nagrade Grammy

Isus Krist Superstar uživo u koncertu **POBJEDNIK**
Oscara

Izvanredni kasting za seriju komedija

Atlanta
Barry
SJAJ
Čudesna gospođa Maisel ** POBJEDNIK **
Silicijska dolina



Izvanredni kasting za dramsku seriju

Kruna ** POBJEDNIK **
Igra prijestolja
Priča o sluškinji
Stranije stvari
Westworld


Izvanredni kasting za ograničene serije, filmove ili posebne

Ubojstvo Giannija Versacea: Američka zločinačka priča ** POBJEDNIK **
bezbožan
Isus Krist Superstar uživo u koncertu
Looming Tower
Patrick Melrose


Izvanredan casting za program stvarnosti

Ovako rođen
Projektna pista
Queer Eye
**POBJEDNIK**
RuPaul-ova utrka povlačenja
Glas


Izvrsna koreografija

Kasni kasni show s Jamesom Cordenom
Rutine: Greatest Showman, Crosswalk the Musical
Chloe Arnold, koreografkinja

Dakle ti misliš da znaš plesati **POBJEDNIK**
Rutine: Potpuno nove, kako biste osjećali moju ljubav
Mandy Moore, koreografkinja

Dakle ti misliš da znaš plesati
Rutine: Promjena je sve, čudno voće
Travis Wall, koreograf

Dakle ti misliš da znaš plesati
Rutine: Čovjek koji je nestao, L-O-V-E
Al Blackstone, koreograf

Dakle ti misliš da znaš plesati
Rutine: Prizma, reci da me nećeš pustiti
Christopher Scott, koreograf


Izvanredna kinematografija za seriju s više kamera

Ranč
Donald A. Morgan, ASC, direktor fotografije

Vrhunske krafne
Patti Lee, direktorica fotografije

Will & Grace ** POBJEDNIK **
Gary Baum, ASC, direktor fotografije


Izvrsna kinematografija za seriju s jednom kamerom (polusat)

Atlanta ** POBJEDNIK **
Christian Sprenger, direktor fotografije


Barry
Paula Huidobro, direktorica fotografije

Kraj F *** ing svijeta
Justin Brown, direktor fotografije

SJAJ
Christian Sprenger, direktor fotografije

Nesiguran
Patrick Cady, ASC, direktor fotografije

Mozart u džungli
Tobias Datum, direktor fotografije


Izvanredna kinematografija za seriju s jednom kamerom (jedan sat)

Kruna ** POBJEDNIK **
Adriano Goldman, ASC, ABC, direktor fotografije


Priča o sluškinji
Colin Watkinson, direktor fotografije

legija
Dana Gonzales, ASC, direktor fotografije

Čudesna gospođa Maisel
M. David Mullen, ASC, direktor fotografije

Ozark
Ben Kutchins, direktor fotografije

Stranije stvari
Tim Ives, direktor fotografije

Westworld
John Grillo, direktor fotografije


Izvanredna kinematografija za ograničenu seriju ili film

Alienist
PJ Dillon, ISC, direktor fotografije

Fahrenheit 451
Kramer Morgenthau, ASC, direktor fotografije

Genij: Picasso ** POBJEDNIK **
Mathias Herndl, direktor fotografije

bezbožan
Steven Meizler, direktor fotografije

Twin Peaks
Peter Deming, ASC, direktor fotografije

USS Callister (crno ogledalo)
Stephan Pehrsson, direktor fotografije


Izvanredna kinematografija za nefinalni program

Anthony Bourdain: Dijelovi nepoznati - 'Lagos'
Morgan Fallon, direktor fotografije
Jerry Risius, direktor fotografije
Tarik Hameedi, direktor fotografije

Plava planeta II - 'Dubina'
Gavin Thurston, fotografija

Plava planeta II - 'Jedan ocean'
Ted Giffords, fotografija
Roger Munns, fotografija

Kuharski stol
Adam Bricker, direktor fotografije

Jane **POBJEDNIK**
Ellen Kuras, direktorica fotografije
Hugo van Lawick, Arhivska fotografija


Izvanredna kinematografija za program stvarnosti

Iznenađujuća utrka
Joshua Gitersonke, direktor fotografije
Alan Weeks, kinematografija autor
Ryan Shaw, kinematografija autor
David D'Angelo, kinematografija autor
Petr Cikhart, kinematografija autor

Ovako rođen
Bruce Ready, direktor fotografije

Smrtonosni ulov
David Reichert, direktor fotografije
Charlie Beck, direktor fotografije
Kelvon Agee, direktor fotografije
Ben Staley, direktor fotografije
Josh Thomas, direktor fotografije

Život ispod nule ** POBJEDNIK **
Danny Day, direktor fotografije
John Griber, direktor fotografije
Mike Cheeseman, direktor fotografije
Simeon Houtman, direktor fotografije
Terry Pratt, direktor fotografije


Queer Eye
Garrett Rose, direktor fotografije

RuPaul-ova utrka povlačenja
Michael Jacob Kerber, direktor fotografije

Izvanredna reklama

'Alexa izgubi glas' - Amazon
'Zemlja: Snimljeno na iPhoneu' - iPhone
'U stvarnom životu - Monica Lewinsky' - Anti-Bullying
'To je oglas za plimu' - Plima
'Razgovor' - P&G - Moja crna je lijepa **POBJEDNIK**


Izvanredni kostimi za razdoblje

Alienist
Kruna ** POBJEDNIK **
Genij: Picasso
Čudesna gospođa Maisel
Outlander


Izvanredne fantastične / Sci-Fi nošnje

Fahrenheit 451
Igra prijestola ** POBJEDNIK **
Priča o sluškinji
Niz nesretnih događaja
Westworld


Izvanredne suvremene nošnje

Ubojstvo Giannija Versacea: Američka zločinačka priča ** POBJEDNIK **
crno-ish
carstvo
Grace i Frankie
Ovo smo mi


Izvanredni kostimi za programiranje raznolikosti, nefikcije ili stvarnosti

Ples sa zvijezdama
Isus Krist Superstar uživo u koncertu

RuPaul-ova utrka povlačenja **POBJEDNIK**
Subotom navečer uživo
Tracey Ullman Show

Izvanredna režija za razne vrste

Andre Allen
Potpuno frontalno sa pčelom Samanthe - 'Epizoda 2061.'

Paul Pennolino
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom - 'Epizoda 421'

Tim Mancinelli
Kasni kasni show s Jamesom Cordenom - 'Epizoda 0416'

Jim Hoskinson
Kasni šou sa Stephenom Colbertom - 'Epizoda 438'

Carrie Brownstein
Portlandia - 'Riot Spray'

Don Roy King **POBJEDNIK**
Subotom navečer uživo - 'Domaćin: Donald Glover'

Izvanredna režija za dokumentarni / nefinalni program

Bryan Fogel
Icarus

Ujutro na brodu **POBJEDNIK**
Jane

Ken Burns i Lynn Novick
Vijetnamski rat i bik; Epizoda 8: Povijest svijeta (travanj 1969.-svibanj 1970.)

Chapman Way i Maclain Way
Divlja zemlja - 'Dio 3'

Judd Apatow
Zen dnevnici Garryja Shandlinga

Izvanredan režijski program za stvarnost

Bertram van Munster
Iznenađujuća utrka - 'To je samo milijun dolara, bez pritiska'

Patrick McManus
Američki ratnik Ninja - 'Kvalifikacije Daytona Beacha'

Nick Murray **POBJEDNIK**
RuPaul-ova utrka povlačenja - '10s preko odbora'

Ken Fuchs
Morski pas - 'Epizoda 903'

Alan Carter
Glas - 'Live Top 11 nastupa'

Izvanredna montaža slika za jednu kameru za dramsku seriju

Igra prijestolja - 'Iza zida'
Tim Porter, ACE, urednik

Igra prijestolja - 'Zmaj i vuk'
Crispin Green, urednik

Igra prijestolja - 'Ratni plijeni'
Katie Weiland, ACE, urednica

Priča o sluškinji - 'lipanj' **POBJEDNIK**
Wendy Hallam Martin, urednica


Stranije stvari - 'Deveto poglavlje: Vrata'
Kevin D. Ross, ACE, urednik


Izvanredna montaža slika za jednu kameru za seriju komedija

Atlanta - 'Čovjek aligatora'
Isaac Hagy, urednik

Atlanta - 'Teddy Perkins'
Kyle Reiter, urednik

Barry - 'Osmo poglavlje: Znaj svoju istinu'
Kyle Reiter, urednik

Barry - 'Sedmo poglavlje: Glasno, brzo i nastavite dalje'
Jeff Buchanan, urednik

Čudesna gospođa Maisel - 'Pilot' **POBJEDNIK**
Brian A. Kates, ACE, urednik



Izvanredna uređivanje slika s više kamera za seriju komedija

Teorija velikog praska - 'Asimetrija kravata pramca'
Peter Chakos, urednik

Mama - 'Lude zmije i začepljenje glave'
Joe Bella, urednik

Dan po dan - 'Ne još'
Pat Barnett, ACE, urednik

Roseanne - 'Darlene v. David'
Brian Schnuckel, ACE, urednik

Will & Grace - 'Djed Jack' **POBJEDNIK**
Peter Beyt, urednik


Izvanredna uređivanje slika s jednom kamerom za ograničenu seriju ili film

Ubojstvo Giannija Versacea: Američka kriminalna priča - 'sam'
Emily Greene, urednica

Ubojstvo Giannija Versacea: Američka kriminalna priča - 'Kuća kraj jezera'
Shelly Westerman, urednica

Ubojstvo Giannija Versacea: Američka kriminalna priča - 'Manhunt'
Chi-Yoon Chung, urednik

Twin Peaks - 'Dio 8'
Duwayne Dunham, urednik

USS Callister (crno ogledalo) ** WINNER **
Selina MacArthur, urednica


Izvanredna uređivanje slika za programiranje raznolikosti

Carpool Karaoke Primetime Special 2018
Brad Conlin, urednik
Tom Jarvis, urednik

Dave Chappelle: Jednostavnost
Jeff Hours, urednik

Pijana povijest - 'Heroine'
John Cason, urednik

Potpuni frontalni poklon s pčelama Samanthe: Veliki Amerikanac * Portoriko (* Komplicirano je)
Jesse Coane, urednik
Charles Divak, urednik
Daphne Gomez-Mena, urednica
Andrew Mendelson, urednik
Tennille Uithof, urednica

Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom - 'Voštani predsjednik Harding (segment)'
Anthony Miale, urednik

Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom - 'Granična patrola (segment)' **POBJEDNIK**
Ryan Barger, urednik


Izvanredna uređivanje slika za nefikcijski program

Anthony Bourdain: Dijelovi nepoznati - 'Lagos' **POBJEDNIK**
Hunter Gross, ACE, urednik

Prkosni - 'Epizoda 3'
Lasse Järvi, urednik
Doug Pray, urednik

Jane
Joe Beshenkovsky, ACE, urednik
Brett Morgen, urednik
Will Znidaric, urednik

Divlja zemlja - 'Dio 3'
Neil Meiklejohn, urednik

Zen dnevnici Garryja Shandlinga
Joe Beshenkovsky, ACE, urednik


Izvanredna uređivanje slika strukturiranog ili stvarnog programa konkurencije

Iznenađujuća utrka - 'To je samo milijun dolara, bez pritiska'
Američki ratnik Ninja &bik; Kvalifikacije za Daytona Beach
Queer Eye **POBJEDNIK**
RuPaul-ova utrka povlačenja
Glas


Izvanredno uređivanje slika za nestrukturirani program stvarnosti

Ovako rođen
Smrtonosni ulov
- 'Bojne linije'
Život ispod nule - '11. sat'
RuPaul-ova utrka povlačenja: Untucked - '10s preko odbora'
Ujedinjene nijanse Amerike sa W. Kamau Bell - 'Sikhsi u Americi' **POBJEDNIK**


Izvanredna frizura za seriju s jednom kamerom

Kruna
Igra prijestolja
SJAJ
Čudesna gospođa Maisel
Westworld ** POBEDNIK **

kellan lutz instagram


Izvanredna frizura za seriju s više kamera ili posebnu

Ples sa zvijezdama
Isus Krist Superstar uživo u koncertu
RuPaul-ova utrka povlačenja
**POBJEDNIK**
Subotom navečer uživo
Glas


Izvanredna frizura za ograničenu seriju ili film

Američka horor priča: Kult
Ubojstvo Giannija Versacea: Američka zločinačka priča ** POBJEDNIK **
Genij: Picasso
bezbožan
Posljednji tajkun
Twin Peaks


Izvanredan interaktivni program

Dnevna emisija sa Trevorom Noaom
Potpuno frontalno sa pčelom Samanthe
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
**POBJEDNIK**
Kasni kasni show s Jamesom Cordenom
Subotom navečer uživo


Izvanredan originalni interaktivni program

Povratak na Mjesec
Blade Runner 2049: Laboratorij za pamćenje
Coco VR
NASA JPL: Cassinijeva velika finala ** POBJEDNIK **
Spider-Man Home VR VR iskustvo


Izvanredna kreativna dostignuća u interaktivnim medijima unutar skriptiranog programa

G. Robot
Rick i Morty
Silicijska dolina
13 razloga zašto
Westworld ** POBEDNIK **


Izvanredna kreativna dostignuća u interaktivnim medijima u okviru pretplatničkog programa

CONAN Bez granica **POBJEDNIK**
Oscara
RuPaul-ova utrka povlačenja
Pogledajte što se događa uživo! S Andyjem Cohenom
Američki talent
Ples sa zvijezdama
Subotom navečer uživo
Dakle ti misliš da znaš plesati
Glas


Izvanredan dizajn rasvjete / smjer osvjetljenja za razne vrste

60. godišnje nagrade Grammy
Isus Krist Superstar uživo u koncertu
**POBJEDNIK**
Oscara
Super Bowl LII poluvremena predstava u kojoj glumi Justin Timberlake
71. godišnje nagrade Tony


Izvanredan glavni naslov dizajn

Alienist
Izmijenjeni ugljik
Protivnik ** POBEDNIK **
SJAJ
Westworld


Izvanredan make-up za seriju za jednu kameru (ne-protetsku)

Igra prijestolja
SJAJ
Priča o sluškinji
Ovo smo mi
Vikinzi
Westworld ** POBEDNIK **


Izvanredna šminka za seriju s više fotoaparata ili posebna (ne-protetska)

Ples sa zvijezdama
Isus Krist Superstar uživo u koncertu
RuPaul-ova utrka povlačenja
Subotom navečer uživo
**POBJEDNIK**
Glas


Izvanredna šminka za ograničenu seriju ili film (ne-protetski)

Američka horor priča: Kult
Ubojstvo Giannija Versacea: Američka zločinačka priča ** POBJEDNIK **
Genij: Picasso
Posljednji tajkun
Twin Peaks


Izvanredan protetski šminka za seriju, limitiranu seriju, film ili posebnu

Američka horor priča: Kult
Ubojstvo Giannija Versacea: Američka kriminalna priča
Igra prijestola ** POBJEDNIK **
Zvjezdane staze: Otkriće
Westworld


Izvanredna glazbena kompozicija za seriju (izvorni dramski rezultat)

Igra prijestolja - 'Zmaj i vuk' **POBJEDNIK**
Ramin Djawadi


Marvelova Jessica Jones - 'AKA Playland'
Sean Callery

Jednom davno - 'Napuštanje Storybrookea'
Mark Isham, Cindy O'Connor i Michael Simon

SEAL tim - 'Uzorak života'
W. G. Snuffy Walden i A. Patrick Rose

Pobunjenici zvijezda - 'Obiteljsko okupljanje - i oproštaj'
Kevin Kiner

Westworld -'Akane No Mai '
Ramin Djawadi

Izvanredna glazbena kompozicija za ograničenu seriju, film ili poseban (izvorni dramski rezultat)

Alias ​​Grace - '1. dio'
Mychael Danna i Jeff Danna

Putnik (Električni snovi Filipa K. Dicka)
Harry Gregson-Williams

Ludi dijamant (Philip K. Dick & rsquo; s Electric Dreams)
Cristobal Tapia De Veer

bezbožan - 'Povratak kući'
Carlos Rafael Rivera

Ožujak Pingvina 2: Sljedeći korak ** POBJEDNIK **
Cyril Aufort


USS Callister (crno ogledalo) &bik; Netflix
Daniel Pemberton

Izvanredna glazbena režija

Bruno Mars: 24K Magic Live At Apollo
Bruno Mars, glazbeni direktor

Elton John: Još uvijek stojim - Grammy Salute
Davey Johnstone, glazbeni direktor

Oscara
Harold Wheeler, glazbeni direktor

Super Bowl LII poluvremena predstava u kojoj glumi Justin Timberlake
Adam Wayne Blackstone, glazbeni direktor

Tony Bennett: Nagrada knjižnice Kongresa Gershwin za popularnu pjesmu ** POBJEDNIK **
Gregg Field, glazbeni direktor

Izvanredna originalna glazba i tekstovi

'Potpuno gay'
Glazba i tekstovi Mark Rivers
Velika usta - 'Jesam li gej?'

'Na tržištu za čudo'
Glazba i tekstovi Benja Paseka i Justina Paula
Božićna priča uživo!

'Visoki zločini i prekršaji'
Glazba i tekstovi Jonathana Coultona
Dobra borba - 'Dan 450'

'Tek početak'
Tekst Alana Bergmana i Marilyn Bergman, glazbe Davea Grusina
Ako niste u Obitu, jedite doručak

'Vrati se Barack' **POBJEDNIK**
Glazba Eli Brueggemann
Subotom navečer uživo - 'Domaćin: Mogućnost repera'


'The Buddy Song'
Glazba i tekstovi Stevea Martina
Steve Martin i Martin Short: Večer koju ćete zaboraviti do kraja života

Izvanredna originalna originalna glazbena tema

Bezbožan ** POBJEDNIK **
Carlos Rafael Rivera


Posljednji tajkun
Mychael Danna

Marvelovi branitelji
John Paesano

Intervjui Putina
Jeff Beal

Netko nahrani Phil
Mike S. Olson, Bridget Ellen Kearney, Michael Calabrese i Rachael Price

The Tick
Chris Bacon

Izvanredan glazbeni nadzor

Atlanta - 'Čovjek aligatora'
Jen Malone i Fam Udeorji

Čudesna gospođa Maisel ** POBJEDNIK **
Robin Urdang, Amy Sherman-Palladino i Daniel Palladino


Stranije stvari - 'Trik ili liječenje, nakaze'
Nora felder

Ovo smo mi - 'To će biti dan'
Jennifer Pyken

Westworld -'Akane No Mai '
Sean O'Meara


Izvanredni gost glumac u seriji komedija

Katt Williams, Atlanta ** POBJEDNIK **
Sterling K. Brown, Brooklyn Nine-Nine
Lin-Manuel Miranda, Svladajte entuzijazam
Bryan Cranston, Svladajte entuzijazam
Bill Hader, subota navečer uživo
Donald Glover, Subotom navečer uživo

Izvanredni gost glumac u dramskoj seriji

Matthew Goode, Kruna
F. Murray Abraham, zavičaj
Cameron Britton, Mindhunter
Gerald McRaney, Ovo smo mi
Ron Cephas Jones, Ovo smo mi ** POBJEDNIK **
Jimmi Simpson, Westworld

Izvanredna gostujuća glumica u seriji komedija

Wanda Sykes, crno-ish
Maja Rudolph, Dobro mjesto
Jane Lynch, Čudesna gospođa Maisel
Tiffany Haddish, Subota navečer uživo ** POBJEDNIK **
Tina Fey, Subotom navečer uživo
Molly Shannon, Will & Grace

Izvanredna gostujuća glumica u dramskoj seriji

Diana Rigg, Igra prijestolja
Samira Wiley, Priča o sluškinji ** POBJEDNIK **
Cherry Jones, Priča o sluškinji
Kelly Jenrette, Priča o sluškinji
Cicely Tyson, Kako pobjeći od ubojstva
Viola Davis, Skandal


Izvanredni glumac u komediji ili dramskoj seriji kratkog oblika

Miles Tagtmeyer, Slomljen
DeStorm Power, Uhvaćen u seriji
Alexis Denisof, Volim Bekka i Lucy
James Corden, Sljedeći James Corden James Corden ** POBJEDNIK **
Melvin Jackson Jr., Ova uloga Eddieja Murphyja je moja, a ne vaša


Izvanredna glumica u seriji komedije ili drame kratkog oblika

Kelli O'Hara, Slučajni vuk
Diarra Kilpatrick, Američki Koko
Christina Pickles, Odmorite kuk ** POBJEDNIK **
Lee Garlington, Slomljen
Naomi Grossman, Ctrl Alt Delete
Megan Amram, Emmy za Megan


Izvanredni pripovjedač

Sir David Attenborough, Plavi planet II ** POBJEDNIK **
Carl Reiner, Ako niste u Obitu, jedite doručak
Morgan Freeman, March of the Penguins 2: Sljedeći korak
Charles Dance, Divlje kraljevstvo
Liev Schreiber, 24/7 - 'Canelo-Golovkin'


Izvanredan domaćin programa stvarnosti ili stvarnosti-natjecanja

Ellen DeGeneres, Ellenina igra igara
Jane Lynch, Hollywood Night Night
Heidi Klum i Tim Gunn, Projektna pista
RuPaul, RuPaul-ova utrka povlačenja **POBJEDNIK**
W. Kamau Bell, Ujedinjene nijanse Amerike sa W. Kamau Bell


Izvanredan televizijski film

Fahrenheit 451
očinski
Priča
USS Callister (crno ogledalo) ** WINNER **
Kremen


Izvanredna raznolikost posebna (uživo)

75. godišnja nagrada Zlatni globus
60. godišnje nagrade Grammy
Isus Krist Superstar uživo u koncertu
**POBJEDNIK**
Noć previše zvijezda: Amerika se ujedinjuje za programe o autizmu
Oscara


Izvanredna sorta specijalno (unaprijed snimljeno)

Carol Burnett Show 50. godišnjica specijal
Carpool Karaoke Primetime Special 2018
Dave Chappelle: Jednostavnost
**POBJEDNIK**
Potpuni frontalni poklon s pčelama Samanthe: Veliki Amerikanac * Portoriko (* Komplicirano je)
Steve Martin i Martin Short: Večer koju ćete zaboraviti do kraja života


Izvanredna komedija ili drama u kratkom obliku

aka Wyatt Cenac
Emmy za Megan
Grey's Anatomy: B tim
Sljedeći James Corden James Corden ** POBJEDNIK **
Mrtva hoda: Crveni mačet


Izvanredna kratka serija raznolikosti

Između scena - Dnevni show
Carpool Karaoke: Serija
**POBJEDNIK**
Stvaranje subotnje večeri uživo
Gay Of Thrones
Iskrene prikolice
Večerašnja emisija u kojoj glumi Jimmy Fallon - naslovnica


Izvanredne kratke forme iz nefikcije ili stvarnosti

Amerikanci: Finalna sezona
Anthony Bourdain: Istražite dijelove nepoznate
**POBJEDNIK**
Ubojstvo Giannija Versacea: Američka priča o zločinu: Američka opsesija
Garaža Jaya Lenoa
Vrhunski kuhar: Kuhinja s poslednjom šansom


Izvanredan dječji program

Alexa i Katie
punija kuća
Čarobna jurnjava štapom: Ulica sezamove ulice ** POBEDNIK **
Niz nesretnih događaja
Pobunjenici zvijezda


Izvanredni dokumentarni ili osobni film

Icarus
Jim & Andy: Sjajni iza - sadrži vrlo poseban, ugovorno obvezan spomen Tonyja Cliftona
Mister Rogers: Volim vas
Spielberg
Zen dnevnici Garryja Shandlinga
**POBJEDNIK**


Izvanredne dokumentarne ili nefinične serije

Američki Masters
Plava planeta II
Prkosni
Četvrto imanje
Divlja zemlja
**POBJEDNIK**


Izvanredna informativna serija ili posebna

Anthony Bourdain: Dijelovi nepoznati **POBJEDNIK**
Leah Remini: scijentologija i posljedica
Moji sljedeći gosti ne trebaju uvod u Davida Lettermana
StarTalk s Neil deGrasse Tysonom
zamjenik


Iznimne zasluge u dokumentarnom filmu

Grad duhova
Jane
Jaki otok
**POBJEDNIK**
Što nas progoni


Izvanredan strukturirani program stvarnosti

Predstava o antikvitetima
Popravljač gornji
Bitka za sinkronizaciju usana
Queer Eye
**POBJEDNIK**
Morski pas
Što ti misliš tko si?


Izvanredan nestrukturirani program stvarnosti

Ovako rođen
Smrtonosni ulov
Intervencija
Goli i plašni
RuPaul-ova utrka povlačenja: Untucked
Ujedinjene nijanse Amerike sa W. Kamau Bell
**POBJEDNIK**


Izvanredan program stvarnosti i natjecanja

Iznenađujuća utrka
Američki ratnik Ninja
Projektna pista
RuPaul-ova utrka povlačenja
Vrhunski kuhar
Glas


Izvanredna montaža zvuka za komedije ili drame (jedan sat)

Igra prijestolja
zavičaj
Zvjezdane staze: Otkriće
Stranije stvari ** POBJEDNIK **
Westworld


Izvanredna montaža zvuka za komedije ili drame (polusat) i animaciju

Atlanta ** POBJEDNIK **
Ballers
Barry
Pobunjenici zvijezda
Vice ravnatelji


Izvanredan uređivanje zvuka za ograničene serije, filmove ili posebne

Američka horor priča: Kult
Fahrenheit 451
bezbožan
Twin Peaks
USS Callister (crno ogledalo) ** WINNER **
Waco


Izvanredan uređivanje zvuka za nefikcijski program (jedna ili više kamera)

Anthony Bourdain: Dijelovi nepoznati ** POBJEDNIK **
Plava planeta II
Prkosni
Jane
Vijetnamski rat i bik; Epizoda 6: Raspale se stvari (siječanj 1968.-srpanj 1968.)
Divlja zemlja


Izvanredan miks zvuka za komediju ili dramu (jedan sat)

Igra prijestola ** POBJEDNIK **
Priča o sluškinji
G. Robot
Stranije stvari
Westworld


Izvanredno miješanje zvuka za ograničenu seriju ili film

Ubojstvo Giannija Versacea: Američka kriminalna priča
Fahrenheit 451
Genij: Picasso ** POBJEDNIK **
Twin Peaks
Waco


Izvanredno miješanje zvuka za komedije ili drame (polusat) i animaciju

Barry ** POBJEDNIK **
Obiteljski čovjek
Moderna obitelj
Mozart u džungli
Silicijska dolina


Izvanredno miješanje zvuka za raznovrsne ili posebne serije

60. godišnje nagrade Grammy
Isus Krist Superstar uživo u koncertu **POBJEDNIK**
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
Oscara
Glas


Izvanredno miješanje zvuka za nefikcijski program (jednostruki ili za više kamera)

Anthony Bourdain: Dijelovi nepoznati **POBJEDNIK**
Prkosni
Jane
Vijetnamski rat
Divlja zemlja


Izvanredni posebni vizualni efekti

Izmijenjeni ugljik
Igra prijestola ** POBJEDNIK **
Izgubljen u svemiru
Stranije stvari
Westworld


Izvanredni posebni vizualni efekti u sporednoj ulozi

Alienist ** POBJEDNIK **
Kruna
Gotham
Priča o sluškinji
G. Robot


Izvrsna koordinacija kaskade za seriju ili komediju komedije

Brooklyn Nine-Nine
Norman Howell, koordinator stuntova

Cobra Kai
Hiro Koda, koordinator kaskadera

SVJET ** POBJEDNIK **
Shauna Duggins, koordinator stunt-a


Subotom navečer uživo
Brian Kenneth Smyj, koordinator stuntova

Besraman
Eddie Perez, koordinator stuntova


Izvrsna koordinacija kaskade za dramsku seriju, limitiranu seriju ili film

Crna lista
Cort L Hessler III, koordinator kaskadera

Slijepa točka
Christopher Place, koordinator stuntova

Igra prijestola ** POBJEDNIK **
Rowley Irlam, koordinator stuntova


Marvelov The Punisher
Thom Williams, koordinator stuntova

Westworld
Doug Coleman i Brian Machleit, koordinator stunt-a


Izvanredan tehnički smjer, kamera, video nadzor serije

Teorija velikog praska
Ples sa zvijezdama
Jimmy Kimmel uživo!
Prošli tjedan večeras s Johnom Oliverom
Subota navečer uživo ** POBJEDNIK **
Glas


Izvanredan tehnički smjer, kamera, video nadzor za ograničene serije, filmove ili posebne

Carpool Karaoke Primetime Special 2018
Isus Krist Superstar uživo u koncertu ** POBJEDNIK **
Oscara
2018. svečana ceremonija indukcije rock and rolla Hall of Fame
Super Bowl LII poluvremena predstava u kojoj glumi Justin Timberlake

rihanna 2016 instagram


Izvanredno pisanje za nefinalni program

Anthony Bourdain: Dijelovi nepoznati - 'Južna Italija' **POBJEDNIK**
Anthony Bourdain


Prkosni - 'Epizoda 1'
Allen Hughes, Lasse Järvi i Doug Pray

Icarus
Bryan Fogel, Mark Monroe i Jon Bertain

Jane
Ujutro na brodu

Mister Rogers: Volim vas
JoAnn Young

Vijetnamski rat i bik; Epizoda 8: Povijest svijeta (travanj 1969.-svibanj 1970.)
Geoffrey C. Ward

70. nagrade Primetime Emmy, čiji su domaćini Colin Jost i Michael Che, emitirat će se uživo iz Microsoftovog kazališta u Los Angelesu u ponedjeljak, 17. rujna, s početkom u 20 sati. ET / 5 p.m. PT na NBC-u. Pogledajte cijeli popis nominiranih kandidata i ET-a koji su u tijeku Emmy pokriva ovdje,

VIŠE 2018. EMMY COVERAGE:

Nominacije za emmy 2018.: potpuni popis

Emmy First-Timers 2018: Ricky Martin, Issa Rae, Jimmi Simpson, Yvonne Strahovski i još mnogo toga (ekskluzivno)

Priče iza epizoda nominiranih za 2018. godinu koje morate gledati (ekskluzivno)